MyCyberMedia Community !
Identifikim | Regjistrim         
 
Shfletim i profileve ne MyCyberMedia.com !Foto te publikuara !Video te publikuara nga antaret e MyCyberMedia.comTekste kengesh Shqip dhe te Huaja !
  InfoPublicitet
 
  Lista e kengetareve !
2Die4 ( 3 tekste kengesh )
2Farm ( 1 tekste kengesh )
403 ( 10 tekste kengesh )
Adelina Çobani ( 0 tekste kengesh )
Adelina Ismaili ( 21 tekste kengesh )
Adem Ramadani ( 61 tekste kengesh )
Adrian Gaxha ( 9 tekste kengesh )
Agron Berisha ( 1 tekste kengesh )
Alban Skenderaj ( 12 tekste kengesh )
Alberie Hatergjonaj ( 7 tekste kengesh )
Alketa Vejsiu ( 7 tekste kengesh )
Bleona Qerreti ( 21 tekste kengesh )
Elita 5 ( 37 tekste kengesh )
G-Bani ( 0 tekste kengesh )
Genta Ismaili ( 30 tekste kengesh )
Gjyste Vulaj ( 3 tekste kengesh )
Metallica ( 13 tekste kengesh )
Rihanna ( 9 tekste kengesh )
Rovena Stefa ( 12 tekste kengesh )
Tingulli 3 ( 13 tekste kengesh )
 
  Tekstet e kengeve te fundit
FlaviO GjatA_FrAnCeZi_EmiLjano_ GzAI - Ky Hit - Pa Video 8983 lexime. Nga : ElioFier
FlaviO GjatA_FrAnCeZi_EmiLjano_ GzAI - Ky Hit - Pa Video 217 lexime. Nga : ElioFier
FlaviO GjatA_FrAnCeZi_EmiLjano_ GzAI - Ky Hit - Pa Video 202 lexime. Nga : ElioFier
I kom - Pa Video 636 lexime. Nga : b0r1s
Tundu bejke - Pa Video 556 lexime. Nga : b0r1s
Phantom Lord - 1451 lexime. Nga : b0r1s
Whiplash - 1176 lexime. Nga : b0r1s
(Anesthesia) Pulling Teeth - 1295 lexime. Nga : b0r1s
Jump In The Fire - 1240 lexime. Nga : b0r1s
Motorbreath - 1292 lexime. Nga : b0r1s
The Four Horsemen - 1134 lexime. Nga : b0r1s
Hit The Lights - 1247 lexime. Nga : b0r1s
Une Esell Ti Abuzuar - 1444 lexime. Nga : b0r1s
Syte E Tu Si Magnet - 1439 lexime. Nga : b0r1s
Dasma Jone - 1721 lexime. Nga : b0r1s
Na Jem - Pa Video 1418 lexime. Nga : yllzon
• Carpe Diem Baby - Pa Video 1072 lexime. Nga : Evijola
• Master Of Puppets - Pa Video 1036 lexime. Nga : Evijola
• Of Wolf And Man - Pa Video 1083 lexime. Nga : Evijola
Don’t Stop the Music - 2303 lexime. Nga : Evijola
One - 1356 lexime. Nga : Evijola
The Unforgiven - 1413 lexime. Nga : Evijola
Nothing Else Matters - 1528 lexime. Nga : b0r1s
Umbrella - 2001 lexime. Nga : Evijola
Xhi Me Bone - Pa Video 1466 lexime. Nga : ivan
Vjeshte Ne Zemer - Pa Video 1211 lexime. Nga : ivan
Une E Di Se Ku Te Dhemb - - Pa Video 1461 lexime. Nga : ivan
Trishtimi - Pa Video 1091 lexime. Nga : ivan
Ti E Vrave Dashurine - - Pa Video 1250 lexime. Nga : ivan
Te Pres - Pa Video 970 lexime. Nga : ivan
 
  Top Tekstet
FlaviO GjatA_FrAnCeZi_EmiLjano_ GzAI - Ky Hit - Pa Video 8983 lexime. Nga : ElioFier
Don’t Stop the Music - 2303 lexime. Nga : Evijola
Umbrella - 2001 lexime. Nga : Evijola
Dasma Jone - 1721 lexime. Nga : b0r1s
Romeo Dhe Xhulieta - Pa Video 1711 lexime. Nga : ivan
A E Din Se - Pa Video 1701 lexime. Nga : ivan
Krejt E Din - Pa Video 1640 lexime. Nga : ivan
Droge Per Vesh - Pa Video 1588 lexime. Nga : ivan
Nothing Else Matters - 1528 lexime. Nga : b0r1s
Xhi Me Bone - Pa Video 1466 lexime. Nga : ivan
Une E Di Se Ku Te Dhemb - - Pa Video 1461 lexime. Nga : ivan
Phantom Lord - 1451 lexime. Nga : b0r1s
Une Esell Ti Abuzuar - 1444 lexime. Nga : b0r1s
Syte E Tu Si Magnet - 1439 lexime. Nga : b0r1s
Ne Martesen Tande Thirrem E Dashur - Pa Video 1422 lexime. Nga : ivan
Na Jem - Pa Video 1418 lexime. Nga : yllzon
The Unforgiven - 1413 lexime. Nga : Evijola
One - 1356 lexime. Nga : Evijola
Unfaithful - 1315 lexime. Nga : bruna
(Anesthesia) Pulling Teeth - 1295 lexime. Nga : b0r1s
Motorbreath - 1292 lexime. Nga : b0r1s
E urrej shiun - 1284 lexime. Nga : b0r1s
Vetem ty - 1281 lexime. Nga : b0r1s
Kanagjegji - Pa Video 1261 lexime. Nga : ivan
Ti E Vrave Dashurine - - Pa Video 1250 lexime. Nga : ivan
Hit The Lights - 1247 lexime. Nga : b0r1s
Jump In The Fire - 1240 lexime. Nga : b0r1s
Si Merlyn Monroe - Pa Video 1223 lexime. Nga : ivan
Vjeshte Ne Zemer - Pa Video 1211 lexime. Nga : ivan
Duaja E Nenes - Pa Video 1204 lexime. Nga : ivan
 
  InfoPublicitet
 

Adresa juaj email:


Fjalekalimi juaj :
Nuk jeni regjistruar ende ne MyCyberMedia ?
Regjistrohuni tani dhe krijoni llogarine tuaj falas vetem ne pak sekonda !


Vendosni adresen tuaj email per te mare fjalekalimin tuaj :Kreu! Kreu
  Video !
Animations ( 54 video )
Automjete ( 70 video )
Colorado Caffe ( 17 video )
Funny Videos ( 40 video )
Music Clips ( 1204 video )
Portokalli ( 28 video )
Sports ( 7 video )
Te Tjera ( 3 video )
Top Fest 5 ( 7 video )
Wrestling ( 5 video )
Zelig ( 6 video )
Shkarkime !
Hap kategorine e programeve per shkarkim Audio/Video ( 7 shkarkime )
Hap kategorine e programeve per shkarkim Chat & E-mail ( 3 shkarkime )
Hap kategorine e programeve per shkarkim Desktop Tools ( 0 shkarkime )
Hap kategorine e programeve per shkarkim Developer Tools ( 1 shkarkime )
Hap kategorine e programeve per shkarkim Financial Tools ( 5 shkarkime )
Hap kategorine e programeve per shkarkim Game Addons ( 0 shkarkime )
Hap kategorine e programeve per shkarkim Home & Education ( 0 shkarkime )
Hap kategorine e programeve per shkarkim Security & Spyware ( 3 shkarkime )
Hap kategorine e programeve per shkarkim SMS Tools ( 1 shkarkime )
Hap kategorine e programeve per shkarkim Web Design Tools ( 3 shkarkime )
Hap kategorine e programeve per shkarkim Web Scripts ( 1 shkarkime )
Faqe Web !
Hap kategorine e faqeve web Arti & Kultura ( 1 faqe web )
Hap kategorine e faqeve web Biznesi ( 6 faqe web )
Hap kategorine e faqeve web Faqe Personale ( 0 faqe web )
Hap kategorine e faqeve web Forume & Bisedime ( 0 faqe web )
Hap kategorine e faqeve web Koha e Lire ( 12 faqe web )
Hap kategorine e faqeve web Kompjuter & Internet ( 5 faqe web )
Hap kategorine e faqeve web Lajme & Media ( 2 faqe web )
Hap kategorine e faqeve web Muzike & MP3 ( 10 faqe web )
Hap kategorine e faqeve web Politika ( 0 faqe web )
Hap kategorine e faqeve web Portale & Komunitet ( 3 faqe web )
Hap kategorine e faqeve web Shkenca & Edukimi ( 0 faqe web )
Hap kategorine e faqeve web Sporti ( 0 faqe web )
Diskutime !
Hap kategorine e diskutimeve A - Prezantohuni ne MyCyberMedia !
Hap kategorine e diskutimeve B - Suporti Online !
Hap kategorine e diskutimeve Barcaleta
Hap kategorine e diskutimeve Dashuria (Semundje apo Sherim)
Hap kategorine e diskutimeve Ekonomia dhe Biznesi
Hap kategorine e diskutimeve Informatika
Hap kategorine e diskutimeve Krijimtari Poetike
Hap kategorine e diskutimeve Muzika
Hap kategorine e diskutimeve Shkenca
Hap kategorine e diskutimeve Shqiperia dhe Shqiptaret
Hap kategorine e diskutimeve Sport
Hap kategorine e diskutimeve Teologji
PikaWeb !
- Kerko ndihme
- Lojra online
- Shypi shqiptar
- Lojra per femije
- Fleteteverdha.info
- Lojra me makina
- Portali Shqiptar
- Perkujdesje
- Gjithcka shqip
- Tryeza.com
- Lojra ne anglisht
- Fito me faqe
- Shqip.im
- PikaWeb.com
 

MyCyberMedia.com - Portal me informacione te ndryshme. © PikaWeb 2007-2014
Indeksi | Kush Jemi | Pyetje dhe Pergjigje | Termat dhe Rregullorja e perdorimit | Kontakti